Alarko Carrier Akademi

Ana kaynağın iyi eğitilmiş, mesleki etik değerlere sahip olan “insan” olduğunun bilinci ile

Alarko Carrier’ın temel ilkesi 55 yıldır “üretimde hizmette kalite”dir. Alarko Carrier; bu ilkenin hayata geçirilmesinde ana kaynağın iyi eğitilmiş, mesleki etik değerlere sahip olan “insan” olduğunun bilincindedir ve bu kapsamda her zaman eğitime önem vermiştir.

Bugün Alarko Carrier, şirket çalışanları, 1.000’i aşkın yetkili satıcı ve servisiyle 4000’in üzerinde teknik eleman istihdam ediyor. e-öğretim sistemi kaliteli bir hizmet için bu elemanların sürekli eğitilmesi ve yetkinleştirilmesinde yeni olanaklar sunuyor.

Alarko Carrier, dünyada krizin sarsıcı etkilerinin yaşanırken kendi sektöründe yine öncü bir atılım yaparak, günümüzün en ileri eğitim olanaklarını sunan, yüksek teknoloji ile donatılmış e-Akademi’yi kurdu, “geleceğe” ve “insan”a yatırım yaptı. Bu girişim, Alarko Carrier’ı tercih edenlere dünya standartlarında, daha kaliteli bir hizmet olarak geri dönecektir.

ACademi’nin öğrenim müfredatı ısıtma, hava koşullandırma ve su basınçlandırma alanlarında servis teknisyenlerinden, satış ve proje mühendislerine kadar tüm teknik elemanlar için temel, geliştirme ve ileri derecelerde dersler ve sertifikalandırma programları ile yardımcı ve kişisel eğitim konularını kapsayan zengin bir içeriğe sahiptir.

Eğitimler internet ortamında görsel, canlandırma, film ve sesli anlatımla desteklenen kolay anlaşılır dökümanlarla gerçekleştiriliyor. Sınavlar yine internet üzerinden yapılıyor. Öğrenciler eğitimlerini kendi belirledikleri zamanlar içinde ve istedikleri yerde yapabiliyorlar.

ACademi, eğitim sürecinde eğitim danışmanları ve internet üzerinden sağladığı tartışma ortamları ile öğrencilere her aşamada destek veriyor.

ACademi’nin sağladığı tüm eğitim, webinar ve etkinlik faaliyetlerinden faydalanmak, mesleki ve kurumsal gelişiminize katkı sağlamak isterseniz akademi.alarko-carrier.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu girişim, Alarko Carrier’ı tercih edenlere dünya standartlarında, daha kaliteli bir hizmet olarak geri dönecektir.