Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

Alarko Holding olarak sürdürülebilirliğin uzun vadeli başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Sorumlu yatırım ilkelerimiz ile herkes için daha iyi bir geleceğe katkı vermeyi ve gücümüzü bu alanda dönüşüm için harekete geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda tüm grup şirketlerimizde ve yeni yatırımlarımızda uzun vadeli çevresel ve sosyal faydayı temel alan dayanıklı, belirsizliklere adapte olabilen ve gelecekle uyumlu iş modellerinin geliştirilmesi için çalışıyoruz. Şirketlerimizin faaliyet gösterdikleri sektörlerde tüm paydaşları ile yenilikçi ve gelecekten ilham alan çözümler üretmelerini destekliyoruz. Geleceği öngörmeye çalışmak yerine, paydaşlarımız ile değer zincirinin her aşamasında uyum kapasitemizi geliştirmeye ve refahı tüm iş ekosistemimize yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.

Maintainability Promo

Bugünkü eylemlerimizle; kuruluşumuzun, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın geleceğini şekillendirdiğimizin farkındayız. Bu sebeple; çalışanlarımıza, toplumumuza ve paydaşlarımıza fayda sağlayacak yeni iş alanlarına yatırım yaparak uzun vadeli çevresel ve sosyal fayda yaratmayı amaçlıyor, geleceği herkes için değerli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Rectangle 236 (2)

Sosyal Sorumluluk

Alarko Eğitim - Kültür Vakfı ve Burslar

Alarko Holding karşılıksız burslar ile gençlerin gelişim ve motivasyonlarını koruma amacını güdüyor.
Microsoftteams Image (9) 1

Sosyal Sorumluluk

Kadına Destek

Alarko Holding olarak; toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyor, bu kapsamda eşitsizliklerin giderilmesi ve kadınların iş hayatına katılımının önündeki engellerin kaldırılması için sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışıyoruz.
Rectangle 238

Sosyal Sorumluluk

Eğitime Destek

Alarko Holding ile Türk Eğitim Derneği arasında imzalanan protokol kapsamında Alarko Holding, “Alarko ile Umutlar Yeniden Yeşeriyor” kampanyası ile depremzede çocukların eğitimi için 10 milyon TL’lik bir destek sağlıyor.
Rectangle 239

Sosyal Sorumluluk

Alarko Yaşam Gönüllüleri Faaliyetleri

Gönüllülük Faaliyetleri

Alarko Holding'in sürdürülebilirlik vizyonu ile paralel olarak topluma fayda sağlamayı, doğayı, toplumu, yaşamı iyileştirecek çözümler üreterek şirket genelinde toplumsal sosyal fayda yaratmayı amaçlıyoruz.