Taahhüt

Doğaya saygılı, güvenilir ve kaliteli projeleri hayata geçiriyoruz.

    Küreselleşen dünyanın sürdürülebilir kaynaklarla yeniden inşa edilmesinde müşterilerin, çalışanların, iş ortaklarının ve toplumun tercih edeceği uluslararası bir müteahhitlik şirketi olma misyonuyla geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. 

Yaşama değer katmak için havaalanları, otoyollar, metrolar, hızlı trenler, hafif raylı sistemler, enerji tesisleri, boru hatları, endüstriyel tesisler, arıtma tesisleri, iş merkezleri, oteller ve hastaneler gibi büyük ölçekli projelerle tüm dünyanın hizmetine koşuyoruz. 

Merkezi kontrol ve özerk yönetim felsefemiz doğrultusunda çalışmalarımızı çok iyi planlıyor, yönetiyor, en kısa sürede ve arzu edilen kalitede teslim ediyoruz.

Sürdürülebilirliği bir yaşam biçimi ve geleceğimizin garantisi olarak ele alıp tüm faaliyetlerimizde temel hedef olarak kabul ediyoruz.

Doğanın bir parçası olduğumuzun bilinciyle, tüm projelerimizi çevreye ve herhangi bir canlıya zarar vermeden yürütmeyi önceliğimiz olarak görüyoruz. 

İş sağlığı ve güvenliği konusunu kurumsal bir değer ve temel bir insan hakları unsuru olarak görüyor ve tüm faaliyetlerimizde sağlık ve güvenliğin korunmasını özellikle önemsiyoruz.
Sorumluluk Belgelerimiz
  • ISO 9001 : Kalite Yönetim Sistemi

  • ISO 14001 : Çevre Yönetim Sistemi Standardı

  • ISO 27001 : Bilgi Güveliği Yönetim Sistemi Standardı

  • ISO 45001 : Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetimi Sistemi

3

Kıta

7

Faaliyet Alanı

200+

Proje

Faaliyet Alanları

Rafineri, Kimya ve Petro Kimya Projeleri

Boru Hatları

Ulaştırma Projeleri

Konut Projeleri

Enerji Tesisleri

Endüstriyel Tesisler

Su ve Atık Su Tesisleri

Taleplerinizi en kısa sürede yanıtlamak için hizmetinizdeyiz.

Alarko Taahhüt Grubu olarak, müşterilerimize ve paydaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.