Rectangle 236 (2)

Alarko Eğitim - Kültür Vakfı ve Burslar

Alarko Holding karşılıksız burslar ile gençlerin gelişim ve motivasyonlarını koruma amacını güdüyor.

Microsoftteams Image (9) 1

Kadın İstihdamına Destek

Alarko Holding olarak; toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyor, bu kapsamda eşitsizliklerin giderilmesi ve kadınların iş hayatına katılımının önündeki engellerin kaldırılması için sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışıyoruz. Destek sağladığımız bölgelerin farklılaşan talep ve ihtiyaçlarını takip edebilmek için yerel iletişime önem veriyoruz.

Rectangle 238

Eğitime Destek

Daha iyi bir geleceğin inşası için nitelikli eğitimin önemine inanıyor, kurum kültürümüzün temel değerlerinden biri olan eğitime destek kapsamında gerçekleştirdiğimiz projelerle çocuk ve gençlerimizin yanında yer alıyoruz. Eğitimde fırsat eşitliğini karşılıksız burslar vererek destekliyoruz. Toplumsal yatırımlarımız kapsamında aynı zamanda bilgi transferini, kapasite geliştirmeyi ve beceri artırma faaliyetlerini de aktif olarak destekliyoruz.

Rectangle 239

Alarko Yaşam Gönüllüleri Faaliyetleri

Alarko Holding'in sürdürülebilirlik vizyonu ile paralel olarak topluma fayda sağlamayı, doğayı, toplumu, yaşamı iyileştirecek çözümler üreterek şirket genelinde toplumsal sosyal fayda yaratmayı amaçlıyoruz.