Taahhüt Grubu

Doğaya saygılı, güvenilir ve kaliteli projeleri hayata geçiriyoruz
3 KITA
7 FAALİYET ALANI
+200 PROJE

Globalleşen dünyanın yeniden inşasında; müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir müteahhitlik şirketi olmak misyonuyla çıktığımız yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz. Yurtiçinde ve uluslararası arenada, büyük ölçekli projeler ile havaalanları, raylı sistemler, büyük altyapı işleri, endüstriyel tesisler, iş merkezleri, otel ve hastaneler inşa edip hayata değer katıyoruz. Merkezi denetim ve otonom yönetimi ile işlerimizi çok iyi planlayarak en kısa sürede, istenen kalitede teslim ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini kurumsal bir değer ve temel bir insan hakkı olarak ele alıp, tüm faaliyetlerimizde sağlık ve güvenliğin korunmasına önem veriyoruz.

FAALİYET ALANLARI

ALARKO

Rafineri, Kimya ve Petrokimya Tesisleri

Doğaya saygılı tesisler kuruyoruz.
ALARKO

Boru Hatları

Büyük altyapı projelerine imza atıyoruz.
ALARKO

Ulaştırma Projeleri

Mesafeleri kısaltıyoruz.
ALARKO

Konut Projeleri

Yaşam alanları inşa ediyoruz.
ALARKO

Enerji Tesisleri

ALARKO

Endüstriyel Tesisler

ALARKO

Su ve Atık Su Tesisleri

PROJELER

Yapımı devam eden, tamamlanan, bakım-işletme sorumluluğu devam eden ve yeni alınan Taahhüt Grubu projelerimizi inceleyin.

SORUMLULUK BELGELERİMİZ

Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001: 2008

Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001:2004

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001:2007

Alarko Taahhüt Grubu


Alarko Holding A.Ş.’ den Kamuoyuna Duyuru

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişimine karşı ülkemizi ve demokrasimizi korumak için kahramanca mücadele veren tüm Milletimizin Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nü kutluyoruz.

Bu uğurda gözünü kırpmadan canını feda eden demokrasi şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Gazilerimize ise minnet ve şükran duygularımızı sunuyoruz

Saygılarımızla,

Alarko Holding A.Ş.