Sanayi ve Ticaret Grubu

Türkiyede ve dünyada prestijli, alanında öncü yenilikler içeren, çevrenin korunması konusunda hassas pek çok projeye ürün ve mühendislik hizmetleri desteği veren Alarko Carrier sürdürülebilir bir topluma ulaşmak ve gelecek nesiller için doğal kaynaklarımızı korumak amacıyla, ürünlerinin, hizmetlerinin, çalışmalarının ve kültürünün çevresel performanslarını iyileştirmeye devam etmektedir
548 BAYİİ & SERVİS
2019 'UN EN COOL MARKASI
%17 İHRACAT ORANI

Ana faaliyet alanı "İklimlendirme" olan Sanayi ve Ticaret Grubumuzun yan faaliyet alanı su basınçlandırmadır. Alarko Carrier bu alanlardaki ürünlerin üretimini ve uluslararası lider markaların temsilciliğini yapmakta, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. 1954 yılında kurulan, ısıtma, soğutma, havalandırma, su basınçlandırma, akıllı bina otomasyonu ve enerji verimliliği denetimi alanlarında faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş.; 1998 yılında, kendi alanında dünyadaki lider kuruluşlardan biri olan Carrier ile eşit oranda ortaklığa giderek Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını almıştır.

FAALİYET ALANLARI

ALARKO

Endüstriyel Faaliyetler

Hedefimiz daima, sürdürülebilir yüksek konforlu, çevre dostu ürünleri sunmak.
ALARKO

Ticaret ve Pazarlama

Ülke geneline yayılmış 261 bayi ve güçlü satış ağı ile yanınızda.
ALARKO

Satış Sonrası Hizmetler

287 satış sonrası servis birimimizle hizmetinizdeyiz.

TESİSLER

Gebze yönetim ve ana üretim tesisimiz ile Dudullu radyatör üretim tesisimiz hakkında detaylı bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

TÜM PROJELER

TESİSLER


Sorumluluk Belgelerimiz

Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001

Çevre Yönetim Sistemi Standardı ISO 14001

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetimi Sistemi ISO 45001

Enerji Yönetimi ISO 50001

Bilgi Yönetim Sistemi Standardı ISO 27001

Sosyal Sorumluluk Yönetim Standardı SA 8000

Alarko Sanayi ve Ticaret Grubu