Yarattığı fark ile büyüyen, öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi

FAALİYET GRUPLARI

Karakuz Barajı ve HES ile Türkiye’ye değer katıyor, yenilenebilir enerji kullanımını önemsiyoruz

ENERJİ GRUBU

Hillside Beach Club ile turizm dünyasına yeni trendler kazandırıyoruz

TURİZM GRUBU

ALARKO HOLDİNG

Yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı, uluslararası projeleri ve global rekabet hedefi ile Türk ekonomisinin en güçlü firmalarından biri olan Alarko Holding, 1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından, bir kolektif şirket olarak kurulmuştur.

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

ALARK

Alarko Holding
3.26
-0.61 (%-0.02)

ALGYO

Alarko Gayrimenkul
27.68
-1.14 (%-0.32)

ALCAR

Alarko Carrier
37.38
-1.06 (%-0.40)

ÖZET BİLGİ

2015 Gelirler Özeti
Veriler 15 dakika gecikmelidir.

ALARKO’DA YAŞAM

Her çalışanın Alarko’nun ana ilkelerini yaşayarak içselleştirmesine olanak sağlayan kulüp ve programlarımız hakkında bilgi alınız.

İZZET GARİH

"Bilgi ve tecrübe el ele verince üstesinden gelinmeyecek iş yoktur.”

Tarihçemiz

İSHAK ALATON

"Alarko'da ben yok, biz varız."

DR. ÜZEYİR GARİH

"Her yatırımda önde gelen öğe insandır. İnsan dehası, düşünce, tasarım ve emeği olmadan yatırımın başarılı olması asla düşünülemez."


Kamuoyunun Dikkatine

Ülkemizin anayasal düzenine, demokrasiye ve hukuk devletine karşı 15 Temmuz 2016 akşamı yapılan darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.

Demokrasiye, birlik ve bütünlüğümüze sahip çıkarak bu darbe girişiminin sonuca ulaşmasını engelleyen halkımıza, Devletimize ve kolluk kuvvetlerimize şükranlarımızı sunarız. Bu olağanüstü günleri el ele vererek kısa zamanda aşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Olaylar sırasında hayatını kaybeden demokrasi şehitlerine yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.


Saygılarımızla,

Alarko Holding A.Ş.